.

.

piątek, 6 maja 2011

Wywiad z Olgą Rudnicką

Olga Rudnicka wyraziła zgodę na wywiad. Zbieram pytania, jakie chciałabym zadać pisarce. Zapraszam wszystkich do zadawania pytań Oldze. Wywiad będzie opublikowany na blogu. Zachęcam do zostawiania pytań w komentarzach do dnia 24 maja.
Zdjęcie pobrane z galerii na blogu pisarki http://rudnickaolga.pl/

6 komentarzy:

 1. Witaj Aneta,
  to może najpierw ja zacznę od takich banałów: co w Pani życiu stanowi największe natchnienie? Co spowodowało, że postanowiła Pani zabrać się za pisanie?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja chciałabym się spytać jaką książkę lubi Pani czytać najbardziej ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś mało tych pytań ! Nikt nie ma weny twórczej?
  Ustne matury 1/3 za mną. 90% z podstawowego angielskiego dostałam i nie jestem zadowolona :( Zobaczymy jak jutro mi pójdzie rozszerzenie.

  Może jeszcze pytanie:
  1. Którą książkę pisało się Pani "najfajniej"? Czyli przy tworzeniu której książki, prace, zbieranie materiałów mijało najszybciej i najprzyjemniej?
  2. Kiedy planuje Pani wydać jakąś kolejną książkę i czy ma Pani na nią już pomysł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy dajesz do przeczytania swoją powieść jeszcze przed drukiem (komuś zaufanemu np mamie) ?

  Co sądzi twoja mama o twoich powieściach?

  Kiedyś w wywiadzie radiowym pewna piosenkarka przyznała że nie słucha radia aby jej twórczość była tylko jej a nie zainspirowana cudzymi utworami, żeby nie posądzono jej o plagiat. Czy ty Olgo czytając tak wiele książek nie boisz się że stworzysz coś podobnego co już ktoś napisał?

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd czerpie Pani natchnienie??
  Jak sie Pani czuje jako coraz bardziej popularna pisarka??

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak długo trwa praca nad jedną powieścią? Ile czasu trwa od narodzenia pomysłu na książkę do skończenia pracy nad powieścią? Do której własnej książki ma Pani największy sentyment?

  OdpowiedzUsuń